Izložba “Pružimo si ruku”

Dječje gradsko vijeće Grada Kutine održalo je  izložbu “Pružimo si ruku“ koja se održala u utorak, 23. lipnja 2026. godine u 16 h u Multimedijalnoj dvorani, Trg dr. Franje Tuđmana 10.

U sklopu “Naj projekta“ Dječje gradsko vijeće posjećivalo je Udrugu “OSI” Kutina, Zakladu Sandra Stojić i kutinske domove za starije osobe. Također, mladi vijećnici čitali su priče i “Bacili ćakulu” s korisnicima domova i Udruga.

U suradnji Dječjeg gradskog vijeća i  Kazališno amaterske družbe Beskućnici Kutina osmišljena je predstava koja je premijerno bila izvedena na otvorenju izložbe fotografija “Pružimo si ruku”.

Spomenuta izložba nastala je u suradnji Marijane Kapetanović i Foto video kluba Kutina.