U ponedjeljak, 28.08.2023. godine na Izletištu Bara u Grubišnom Polju održani su 3. sportski susreti za osobe s invaliditetom. Organizator 3. sportskih susreta bila je Udruga osoba s invaliditetom Grubišno Polje – UOSIGP, a natjecanje je bilo u disciplinama: viseća kuglana, pikado, nabaci krug, šah i belot.

Uz poboljšanje fizičkog i mentalnog zdravlja, sportski susreti za osobe s invaliditetom doprinose održavanju društvenog života, povećanju socijalnih kontakata i kvalitete života općenito, a osim toga uvelike pridonose oslobađanju od stresa i negativnih emocija.

Našu Udrugu predstavila su četiri člana, koji su se takmičili u disciplinama viseća kuglana, pikado i nabaci krug, te su u pikadu osvojili prvo mjesto. Nakon službenog dijela natjecanja slijedio je ručak za sudionike, te podjela priznanja i nagrada i veselo druženje.

PRVADRUGATREĆAcetvrtaPETAŠESTASEDMA