PET1

U četvrtak, 29.06.2023. godine smo na Trgu dr. Franje Tuđmana obilježili Petrovo i ujedno Dan grada Kutine. Kao i svake godine Udruga "OSI" Kutina rado se odazvala pozivu Turističke zajednice grada Kutine i uz mnoge druge udruge, kudove i škole sudjelovala u ovoj proslavi. Izložili smo radove svojih članova izrađene na kreativnim radionicama Poludnevnog boravka, a naši članovi i djelatnici su ih s veseljem predstavili posjetiteljima. Ovakva druženja nas uvijek vesele, jer našim članovima olakšavaju uključivanje u zajednicu, a isto tako građanima omogućavaju bolje upoznavanje s radom Udruge. Ovim putem bi se još jednom zahvalili svim posjetiteljima štanda Udruge "OSI" Kutina, posebno onima koji su odlučili donirati simboličan iznos za našu Udrugu, te naravno za to bili nagrađeni nekim od izloženih radova. HVALA!!

PETRO2PETRO3PETRO4PETRO5PETRO6PETRO7PETRO5.5