UO1

 

Dnevni red

U ponedjeljak, 21.studenog 2022. godine održana je 3. sjednica Upravnog odbora Udruge "OSI" Kutina. Sjednica je održana u prostorijama Udruge s početkom u 15 sati i 15 minuta, te su bili prisutni svi članovi Upravnog odbora kojeg čine predsjednica Jozefina Kranjčec, potpredsjednik Matko Matković i članovi Anto Vrbanec, Miroslav Bez, Biserka Pariža, Sanja Freh, Gordana Krezić, Štefica Dominić i Renato Lipničan. Nakon pozdravne riječi Predsjednice Udruge "OSI" Kutina, Jozefine Kranjčec sjednica se odvijala po dnevnom redu Poziva. Članovi Upravnog odbora su raspravljali o svim točkama dnevnog reda, te su sve odluke jednoglasno prihvaćene. 

Između ostalog Upravni odbor je dogovorio i prihvatio obilježavanje "03. prosinca", Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, koje ćemo održati 03. prosinca (subota) s početkom u 17,00 sati u Hotelu Kutina uz domjenak i glazbu. Kao i svake godine obići ćemo naše nepokretne članove, a nismo zaboravili ni one najmanje, koje će razveseliti "Sv. Nikola".

UO2UO3UO4UO5