ZB

U okviru programa aktivnosti u Dječjem tjednu i ove godine je održan tradicionalni susret djece s Gradonačelnikom Grada Kutine. Susret se održao u utorak, 4. listopada 2022. godine u Gradskoj vijećnici. Gradonačelnik Zlatko Babić ugostio je vrtićance, učenike osnovnih i srednjih škola i djecu kutinskih udruga. Uz Gradonačelnika djecu je dočekao i pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Željko Tomičić, te su s djecom razgovarali o njihovim željama i mišljenjima što bi oni htjeli poboljšati na području Grada Kutine. Našu Udrugu "OSI" Kutina predstavljali su naši članovi Rita Šalković i Gabrijel Placek u pratnji logopeda Žarka Popova. Ovakva druženja su uvijek zanimljiva i poučna za djecu, te se ovim putem još jednom zahvaljujemo na pozivu i veselimo se idućem susretu!

GRADONAČELNIK I PLACEKZB5ZB2ZB3ZB4