Udruga „OSI“ Kutina obilježila je „03. Prosinac – Međunarodni dan osoba s invaliditetom“ svojim već tradicionalnim obilaskom svojih nepokretnih i teško pokretnih članova. Naši Tomislav, Mladen, Beta i Vesna nosili su pakete prepune namirnica i slatkiša zajedno s kalendarima i čestitkom za njihov dan . Pokloni smo im donosili pred kućni prag uz prijašnju najavu telefonom. Prijašnjih godina smo ostajali družiti se, ali zbog pandemije morali smo se pridržavati epidemioloških mjera i tako čuvati naše drage članove.

Kalendare s čestitkom također smo prije par dan poslali poštom našim ostalim članovima. Neka znaju da nam nedostaju i da mislimo na njih.

Zahvaljujemo našim donatorima Gradu Kutini, Gradu Popovača, Općini Lipovljani i našoj Udruzi na doniranim sredstvima koja su omogućila darivanje naših dragih članova te ih razveseliti pred nadolazeće blagdane.

rsz 3     rsz 111

rsz 2     rsz 18

rsz 6     rsz 5

rsz 17     rsz 4