Webp.net resizeimage

U utorak, 4. lipnja 2019. godine u Velikoj Ludini s početkom u 13,00h održana je Redovna izvještajna Skupština LAG-a. Vodio ju je predsjednik LAG-a gosp. Zlatko Babić a prisustvovalo je 40-tak članova predstavnika članstva među kojima je i članica Nadzornog odbora te predsjednica Udruge „OSI“ Kutina Jozefina Kranjčec.

Webp.net resizeimage 1

Predstavnici su donosili odluke potrebne za funkcioniranje rada LAG-a prema predviđenom dnevnom redu. Neke od odluka uključivale su imenovanje tijela potrebnih za provedbu LAG Natječaja, odluke i rasprave o godišnjim izvješćima ( Izvještaj o radu, Financijski izvještaj, upitnik), predstavljanje izmijenjene Strategije i plana provedbe LRS LAG-a i ostale potrebne odluke.

Webp.net resizeimage 2

Webp.net resizeimage 3

Skupština je završena druženjem u Moslavačkoj priči, prekrasnom imanju u okruženju prirode kao primjeru ruralnog turizma.