DSC06068

Zahvaljujući financijskih sredstvima sufinanciranih iz gradova Kutine i Popovače, te općine Ludina i Lipovljani kao i Sisačko-moslavačke županije 05 prosinca. 2018 oko 50 djece, članova udruge „OSI“ omogućena je podjela poklona povodom Sv. Nikole.

DSC06077

Uz njihovu finacijsku pomoć i suradnju najmlađa djeca s teškoćama u razvoju razveselila su se prigodnim poklonima koja su primili kao i organiziranoj predstavi koju su izveli učenici Učeničkog doma Kutina „Mačak u čizmama“ koja se održala u prostoru Male Dvorane Pučkog otvorenog učilišta Kutine.

DSC06083

Okupljene su pozdravili Jozefina Krnjačec, predsjednica udruge, a predstavi je prisustvovao i gradonačelnik Kutine Zlatko Babić.

DSC06076

Obilježenja kao i poklona ne bi bilo da Udrugu „OSI“ nisu podržali Sisačko moslavačka županija, Grad Kutina, Grad Popovača, te općine Velika Ludina kojima se Udruga kao i njeni mali članovi iskreno zahvaljuju.

DSC06115

DSC06117

DSC06118

DSC06119