U prostoru radionice Udruge OSI - osoba sa invaliditetom Kutina 30.studenog u 13h održan je 1. partnerski sastanak u sklopu provedbe projekta "Žena nije sjena" koji se provodi kroz ZAŽELI - program zapošljavanja žena.

Sastanku su prisustvovali predstavnici Centra za socijalnu skrb, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i predstavnica Pučkog otvorenog učilišta Kutine kao suradnik na projektu. Predsjednica Udruge Jozefina Kranjčec i voditeljica projekta Martina Turkalj obavjestili su nazočne o dosadašnje provodenenim aktivnostima kao i o nadolazećim planovima.

Tema sastanka bila je rad zaposlenih žena, zadovoljstvo korisnika, potrošnja dosadašnjeg budžeta kao i ostvareni te predviđeni vremenski rokovi.