Četvrtak, 14 Prosinac 2017

Tužna obavijest o smrti naše dugogodišnje članice Vlatke Šajn

rsz sam 2717

Obaviještavamo sve članove Udruge "OSI" o smrti drage nam članice i prijateljice Vlatke Šajn.

Preminula je 12.06.2017. u Općoj bolnici Sisak nakon duge patnje, brojnih operacija i teške bolesti. Posljednji ispraćaj preminule održan je 19.06.2017. na krematoriju gradskog groblja Mirogoj u Zagrebu.

Zaposlenici Udruge prisustovali su posljednjem ispraćaju, s velikom tugom i sjetom u srcu.

Naša Vlatka je sada otišla na ljepše mjesto gdje će naći svoj mir i odmoriti dušu i tijelo.