DSC07742 Medium

I ove godine, za naše najmlađe članove, Udruga „OSI“ Kutina je organizirala darivanje djece povodom blagdana Svetog Nikole.

Darivanje se održalo u Plavoj Sali Hotela Kutina. Predstavu „Vile i vilenjaci“ uvježbali su i odigrali učenici Učeničkog doma Kutina na čelu s ravnateljicom gospođom Vesnom Vuković. Kao i svake godine, mališani su bili oduševljeni predstavom.

DSC07700 Medium  DSC07704 Medium

Sveti Nikola je i ove godine razveselio 70-tak djece, koji su naši članovi i marljivo pohađaju terapije u Centru „Mala sirena“. Ovim putem se i zahvaljujemo Gradu Kutini, koja je putem Projekta „Novim socijalnim uslugama za bolje sutra“ omogućila darivanje djece. Također, veliko hvala i našim partnerima, Učeničkom domu Kutina, koji su kao i svake godine dosad uvježbali prekrasnu predstavu u kojoj su uživali svi prisutni.

DSC07745 Medium  DSC07743 Medium