Utorak, 17 Listopad 2017

Stručno predavanje za ravnatelje, pedagoge, nastavnike, profesore i zainteresirane roditelje pod pokroviteljstvom Ministarstva socijalne politike i mladih ćemo održati 12.03.2012.g. (ponedjeljak) u klubu "Arcus", Pučko otvoreno učilište, Radićeva 3, Kutina.

Stručna predavanja na temu "Asistent / Pomagač / Pomoćnik u nastavi u osnovnim školama - za djecu s teškoćama u razvoju" će održati predavači:

Darko Kobetić, prof.reh. - Centar inkluzivne potpore "IDEM"

Ankica Ivančan, prof.def.

Tomislav Novosel, prof.

Putem predavanja nastojimo uputiti ravnatelje, pedagoge, nastavnike i profesore kako omogućiti Asistenta / Pomagača / Pomoćnika u nastavi za djecu s teškoćama u razvoju, upoznati iste s načinom rada Pomagača u nastavi te ostalim specifičnostima ovog, relativno novog radnog mjesta.