DSC06234 Medium

U prostoru Doma za starije i nemoćne osobe Sisak, u utorak 7. lipnja 2016. godine, održano je svečano potpisivanje Ugovora.

Ugovore o financijskoj potpori predstavnicima udruga uručili su župan Ivo Žinić i njegov zamjenik Marin Piletić. Na temelju Javnog natječaja za dodjelu financijskih potpora za projekte/programe iz raspoloživih sredstava Proračuna SMŽ Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb i branitelje za 2016. godinu, dodijeljena je financijska potpora za udruge iz područja socijalne skrbi, zdravstva i prevencije ovisnosti u ukupnom iznosu od 290 000 kn.

DSC06203 Medium

DSC06220 Medium

Udruzi „OSI“ Kutina, također su odobrena sredstva za provođenje projekta pod nazivom „Za njihov osmijeh. Potpisivanju Ugovora prisustvovala je predsjednica Udruge gospođa Jozefina Kranjčec, te se zahvalila za financijsku potporu koja će pomoći Udruzi u prvovođenju aktivnosti planiranih po Projektu.

DSC06200 Medium

DSC06252 Medium