Petak, 22 Lipanj 2018

14.susreti osoba s invaliditetom u Sisku

DSC05863 Medium

U Sisku, u petak 13. svibnja 2016.godine, održan je tradicionalan državni susret osoba s invaliditetom u organizaciji Udruge osoba s invaliditetom distrofije, cerebralne i dječje paralize i osoba s ostalim tjelesnim invaliditetom grada Siska.

DSC05765 Medium

Udruga je obilježila 35 godina djelovanja, a manifestacija se održala u prostoru utvrde Stari grad u Sisku. Članovi Udruge „OSI“ su se iz Siska vratili s peharom za osvojeno 2. Mjesto u visećoj kuglani. Čestitke svima koji su sudjelovali na manifestaciji.

DSC05783 Medium