Petak, 22 Lipanj 2018
A+ R A-

14.susreti osoba s invaliditetom u Sisku

DSC05863 Medium    

U Sisku, u petak 13. svibnja 2016.godine, održan je tradicionalan državni susret osoba s invaliditetom u organizaciji Udruge osoba s invaliditetom distrofije, cerebralne i dječje paralize i osoba s ostalim tjelesnim invaliditetom grada Siska.

DSC05765 Medium

Udruga je obilježila 35 godina djelovanja, a manifestacija se održala u prostoru utvrde Stari grad u Sisku. Članovi Udruge „OSI“ su se iz Siska vratili s peharom za osvojeno 2. Mjesto u visećoj kuglani. Čestitke svima koji su sudjelovali na manifestaciji.

  DSC05783 Medium

 

 

 „Web stranica je redizajnirana u sklopu projekta „Osnažimo obitelj ovisnih članova“ kojeg financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.“ 

 

                                   

 

Naziv projekta: „Osnažimo obitelj ovisnih članova“

Nositelj projekta: Udruga OSI – osoba s invaliditetom Kutina 

Partneri na projektu: Dječji vrtić Kutina i Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Kutina

 Suradnici na projektu: Grad Kutina i Centar za socijalnu skrb Kutina. 

Trajanje projekta: 14 mjeseci;  Ukupna vrijednost projekta: 1.092.605,70 HRK financira EU.“