Četvrtak, 14 Prosinac 2017

Svaki dan uz OA olakšan2

Projekt  naziva „Svaki dan uz OA olakšan2“ u trajanju dvije godine. U ponedjeljak potpisujemo Ugovore s osobnim asistentima po Ugovoru o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014.-2020.

Projekt osigurava 24 mjeseca pružanja usluge osobne asistencije osobama s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta i osobama s intelektualnim teškoćama i mentalnim oštećenjima. Posrednička tijela su Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku i Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije.

Uposlit ćemo 11 prijašnjih asistenata uposlenih po ovom Projektu kao i 5 novih za 5 novih korisnika usluge osobne asistencije.

Veselimo se budućoj suradnji!

Svaki dan uz OA olakšan2“

slika

Naziv projekta: „Svaki dan uz OA olakšan2“

Trajanje projekta: 24mjeseci;