Srijeda, 17 Siječanj 2018

Volonteri, javite se!

ulicna utrka

Ovim putem Vas pozivamo da zajedno s  članovima i vodstvom Školskog sportskog saveza Kutine i nama, pomognete u organizaciji Ulične utrke Grada Kutine koja nam se na radost svih, ponovno vraća na ulice našega grada te će se ove godine održati 25. svibnja na Svjetski dan sporta.

Potrebna nam je pomoć 10-tak volontera u srijedu, u razdoblju od 08:00 - 12:00 sati.

Za sve informacije javite se najkasnije do utorka u prostor Lokalnog volonterskog centra ili na broj telefona: 044/629-036.

Hvala!

LVC Kutina