Petak, 22 Lipanj 2018

Humanitarna utrka Wings for life, 08.05.2016.

U nedjelju, 08.05.2016.godine., održana je globalna humanitarna utrka Wings for Life. I ove godine Zadar je bio domaćin, a startalo je čak sedam tisuća natjecatelja.

logo

U istom trenutku utrka je startala na 34 lokacije diljem svijeta. Svi su trčali zbog jednog cilja, a to je potpora financiranja najsuvremenijih istraživanja ozljeda leđne moždine. Uz brojne natjecatelje koji su trčali u Zadru, bila je i naša djelatnica, ali i volonterka Jasna Pavčo. Utrku su uveličali i 2Cellos, koji su izveli himnu Republike Hrvatske, a zatim su nastavili sa svojim velikim hitom „Smooth criminal“.

Pobjednik utrke u muškoj konkurenciji je Dejan Patrčević, a u ženskoj konkurenciji pobijedila je Katarina Lovrantova iz Slovačke.

20160508 113735 Medium