Četvrtak, 14 Prosinac 2017

1,2,3 VOLONTIRAJ!

VOLONTERI

Odlučio/la si volontirati a ne znaš kako...jednostavno :)

Dodeš do našeg LVC, ispuniš upitnik za volontere, upoznaš se sa pravima i obvezama volontera, dobiješ potrebne informacije gdje trenutno možeš volontirati kao i sve ostale informacije koje te zanimaju i to je to!

A isto tako upitnik možeš ispuniti i ovdje te nam ga ispunjenog osobno donijeti i dobiti još informacija.

ORGANIZATORI VOLONTIRANJA

Organizatori ste volontiranja a ne možete naći volontere? Slobodno se obratite LVC KT  a mi ćemo se potruditi i u našoj bazi volontera pronaći osobe koje bi vam mogle pomoći.

Upitnik za organizatore volontiranja.

„Radim najbolje šta mogu, bez želje za naplatom, kako bi pomogla drugima“- majka Tereza